Про нас
Платформа для торгівлі фруктами
FRUITTORG — з нами торгувати легко!
ЩО ТАКЕ FRUITTORG?
Фруктова біржа FRUITTORG — це професійна торговельна онлайн-платформа, яка дає можливість купити та продати фрукти великим, середнім та дрібним оптом.

Тепер не потрібно витрачати безкінечні години на пошук потрібного оголошення та порівняння вартості та якості, більше немає потреби моніторити ціни та переплачувати посередникам. Завдяки FRUITTORG за декілька хвилин ви отримуєте всю необхідну інформацію онлайн та укладаєте угоду.

Розширений фільтр з широкими критеріями вибору. Ви можете сортувати фрукти за: назвою, регіоном, видом фрукту, сортом, типом сертифікації, охолодженням, типом зберігання, мінімальною та максимальною ціною. Крім того на нашому ресурсі завжди актуальна інформація про ринок, що надає можливість виробникам і оптовим покупцям бути в курсі справ.
ПЕРЕВАГИ FRUITTORG
ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ПОСЕРЕДНИЦТВА
Пряма зосередженість саме на фруктовому напрямку підвищує професійність надання послуг.
МИ ПІДТРИМУЄМО ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО
Органічні підприємства автоматично виділяються зеленим кольором.
ШИРОКИЙ ДОСТУП ДО ГЛОБАЛЬНОГО РИНКУ ТОВАРІВ
Ми пропонуємо новий рівень комунікації, за допомогою якого українські виробники можуть вийти на світовий ринок збуту. З нами ви можете сформувати партію на експорт.
МИ ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС
FRUITTORG розроблений за спеціальною системою, яка допомагає швидко знайти необхідний товар, та без зайвих рухів оформити замовлення.
Схема роботи FruitTORG
ЯК ПРАЦЮЄ FRUITTORG
ПРОДАВЕЦЬ ПОДАЄ ОГОЛОШЕННЯ
1 крок
ВИВЧЕННЯ УМОВ УГОДИ ТА ВІДГУКІВ
2 крок
УКЛАДАННЯ УГОДИ
3 крок
ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ
4 крок
УМОВИ УГОДИ
Для того, щоб отримати доступ до платформи, необхідно зареєструватися.

Після реєстрації, створіть власний профіль, в якому оберіть тип користувача (покупець чи торговець), вкажіть персональну інформацію та контактні дані.

Тепер ви можете створювати оголошення. Для того, щоб ваше оголошення було помітним, рекомендуємо додавати фото та відео товару.

У категорії “Виробництво” бажано надати максимальний опис товару, а також інформацію про себе та вашу діяльність (скільки років займається вирощуванням фруктів, який сорт преферуєте вирощувати, терміни їхнього зберігання).

Усе, ваше оголошення готове! Воно буде розміщене на сторінці FRUITTORG. Хай щастить!
Засновники проекту
Сергій Зубар
Co-Founder, CEO
Візіонер та рушійна сила проєкту. За 5 років ведення сімейного ягідного бізнесу усвідомив, як багато часу необхідно витрачати на пошук покупців, тому прийняв рішення щодо створення маркетплейсу, який допоможе зберегти час і кошти виробникам та підприємствам.
Андрущак Анна
Co-Founder, Product Manager
Генератор ідей та діджитал революціонер. Більш як 4-річний досвід в цифровій сфері, дав зрозуміти, що за діджиталізацією майбутнє і час переводити застарілий агросвіт у нові технології.
Богдан Рак
Co-Founder, Communication Manager
Фруктовий оптиміст та гуру комунікацій. 2 роки діяльності у сфері садівництва переконали, що настав час переводити фруктово-овочевий ринок України в онлайн, вести бізнес просто і прозоро.

Тільки зареєстровані користувачі можуть надсилати повідомлення.