Про нас

Платформа для торгівлі фруктами

FRUITTORG — з нами торгувати легко!

Що таке FRUITTORG?

Що таке FRUITTORG?

Фруктова біржа FRUITTORG — це професійна торговельна онлайн-платформа, яка дає можливість купити та продати фрукти великим, середнім та дрібним оптом.

Тепер не потрібно витрачати безкінечні години на пошук потрібного оголошення та порівняння вартості та якості, більше немає потреби моніторити ціни та переплачувати посередникам. Завдяки FRUITTORG за декілька хвилин ви отримуєте всю необхідну інформацію онлайн та укладаєте угоду.

Розширений фільтр з широкими критеріями вибору. Ви можете сортувати фрукти за: назвою, регіоном, видом фрукту, сортом, типом сертифікації, охолодженням, типом зберігання, мінімальною та максимальною ціною.
Крім того на нашому ресурсі завжди актуальна інформація про ринок, що надає можливість виробникам і оптовим покупцям бути в курсі справ.

Переваги FRUITTORG

 
Вузька спеціалізація посередництва

Пряма зосередженість саме на фруктовому напрямку підвищує професійність надання послуг.

 
Ми підтримуємо органічне виробництво

Органічні підприємства автоматично виділяються зеленим кольором.

 
Широкий доступ до глобального ринку товарів

Ми пропонуємо новий рівень комунікації, за допомогою якого українські виробники можуть вийти на світовий ринок збуту. З нами ви можете сформувати партію на експорт.

 
Ми цінуємо ваш час

FRUITTORG розроблений за спеціальною системою, яка допомагає швидко знайти необхідний товар, та без зайвих рухів оформити замовлення.

Схема роботи FruitTORG

покупець
 
пошук
 
Продавець
 
Пропозиція
Консультація клієнта
Просування
Новини ринку
Аналітика

Як працює FRUITTORG

 
Продавець подає оголошення
1 крок
 
Вивчення умов угоди та відгуків
2 крок
 
Укладання угоди
3 крок
 
Додаткові можливості
4 крок

УМОВИ УГОДИ

Для того, щоб отримати доступ до платформи, необхідно зареєструватися.

Після реєстрації, створіть власний профіль, в якому оберіть тип користувача (покупець чи торговець), вкажіть персональну інформацію та контактні дані.

Тепер ви можете створювати оголошення. Для того, щоб ваше оголошення було помітним, рекомендуємо додавати фото та відео товару.

У категорії “Виробництво” бажано надати максимальний опис товару, а також інформацію про себе та вашу діяльність (скільки років займається вирощуванням фруктів, який сорт преферуєте вирощувати, терміни їхнього зберігання).

Усе, ваше оголошення готове! Воно буде розміщене на сторінці FRUITTORG.
Хай щастить!

Що таке FRUITTORG?

Засновники проекту

Валентина Зубар

Засновниця платформи Fruittorg.
Діджитал революціонер і натхненниця проекту.
За 5 років ведення власного ягідного бізнесу усвідомила, як багато часу необхідно витрачати на пошук покупців. Тому прийняла сміливе рішення створити онлайн біржу фруктів, щоб допомогти іншим підприємцям економити час та кошти, обираючи партнерів в одному місці.

Богдан Рак

Засновник платформи Fruittorg.
Генератор ідей та фруктовий оптиміст.
2 роки діяльності у сфері садівництва переконали, що настав час переводити фруктовий ринок України в онлайн і вести бізнес просто і прозоро.